Diş bakımı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Diş bakımı Oyunu Oyna

Diş bakımı ; Küçük bebeğimizi hayatın şartlarına karşı eğitiyoruz. Bugünkü eğitimin konusu ise ağız ve diş sağlığı. Bebeğimize diş fırçası ile dişlerini nasıl temizleyeceğini tarif etmeniz gerekirse müdahale ederek öğretmeniz gerekiyor. Oyun kontrollerini Mouse ile sağlayabilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Diş bakımı Oyunu 4199 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -23 Ameliyat oyunları

Diş bakımı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Köpek bakımı Köpek bakımı Veteriner kliniğine gelen köpeklerin temizliğinden sorumlu olarak yeni bir işe başladınız. Göreviniz gelen köpekleri tedavi öncesi ve sonrası tertemiz bir hale getirmek. Mouse yardımı ile temizlik araçlarını kullanmalı ve şirin köpekleri tertemiz yapmalısınız. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu suna

Hızlı disney yapbozu Hızlı disney yapbozu Kahramanımız disneyin yapbozunu yapmanız için beş dakikanız vardır. Eğer hızlı olursanız en kısa sürede yapbozu tamamlarsınız. Dikkatli bakıp parçaları doğru yerleştirin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Diş bakımı Diş bakımı Küçük bebeğimizi hayatın şartlarına karşı eğitiyoruz. Bugünkü eğitimin konusu ise ağız ve diş sağlığı. Bebeğimize diş fırçası ile dişlerini nasıl temizleyeceğini tarif etmeniz gerekirse müdahale ederek öğretmeniz gerekiyor. Oyun kontrollerini Mouse ile sağlayabilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Çirkin kız bakımı Çirkin kız bakımı Çirkin kıza makyaj ve bakım yaparak onu güzelleştirmeniz gerekiyor. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.