Barbie 2013 giysi giydirme

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie 2013 giysi giydirme Oyunu Oyna

Barbie 2013 giysi giydirme ; Barbie 2013 kışına özel giysilerini giymek istiyor. Barbieyi yeni giysileri ile giydirin. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Barbie 2013 giysi giydirme Oyunu 20430 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -28 Barbie oyunları

Barbie 2013 giysi giydirme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni trend giysiler Yeni trend giysiler Genç kızları yeni modaya uygun en son trendlere uygun şekilde giydirin. Dolaplarında birbirinden güzel ve hoş kıyafetler bulunmaktadır. Üzerlerine denettirerek en güzelini seçip giydirin. Hızlı olmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Süper star giysi giydirme Süper star giysi giydirme Holywood star güzelini en güzel giysiler ile giydirerek güzelleştirin. En yeni ve moda giysiler ile starı güzelleştirin. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Saça göre giydirme Saça göre giydirme Güzel kızın saçını yapacaksınız. Güzel kızın saçını yaptıktan sonra bu saça uygun giysileri giydireceksiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Resim giysileri Resim giysileri Güzel kız dergi kapağı için resim çektirecektir. Bu çektireceği resimlerde giyeceği kıyafetleride siz belirleyin. Dolabında bulunan kıyafetleri denettirerek en güzelini seçip giydirin. Mouse ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Psy gangnam style giydirme Psy gangnam style giydirme Gangnam style isimli yapım ile ünlenen Psy giydirmeniz gerekiyor. Güney Koreli Psy çok farklı giyiniyor. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Prenses giydirme Prenses giydirme Prenses için en güzel giysileri giydirin. Kategorilerden seçimler yapın ve prensesi süsleyin. Çok güzel olmalıdır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Plajda giysileri giydirme Plajda giysileri giydirme Plaja gidecek olan güzel kızı giysiler ile giydirerek onu plaja hazırlamanız gerekiyor. Mayo ve bikini ile kızı plaj için giydirin. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Paparazzi giydirme Paparazzi giydirme Paparazzi olan güzel kızı giydirip süslemeniz gerekiyor. Kızı giydirin ve süsleyin. Çok güzel bir kız olmalıdır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Ormandaki prenses giydirme Ormandaki prenses giydirme Ormanların güzel prensesini giydirmeniz gerekiyor. Orman prensesini çok güzel yapmalısınız. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Nedime giysi giydirme Nedime giysi giydirme Nedime olarak adlandıran güzel kızları giydirmen gerekiyor. Güzel kızlar birbirleri ile uyumlu giysi giyinmek istiyorlar. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.