Aynı renk balonları patlat

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı renk balonları patlat Oyunu Oyna

Aynı renk balonları patlat ; Birbirinin aynı rengi olan balonları patlatmanız isteniyor. Aynı 3 renk balonu yan yana getirirseniz eğer 3üde patlar. Sizin yapmanız gereken düzenlemeyi iyi yapmanızdır. Siz iyi düzün sonrasında balonlar patlar. Bir sonraki gelecek balonun renginide görebileceksiniz. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Aynı renk balonları patlat Oyunu 877 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Beceri oyunları

Aynı renk balonları patlat Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Robot Patlatma Robot Patlatma Robotunz ile bombaları patlatarak ne kadar başarılı bir bombacı olduğunuzu göstermeniz gerekiyor. Bütün robotları patlatmalısınız. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Renkli şekerler Renkli şekerler Kendi damak tadınıza ve zevkinize göre şekerler yapmaya ne dersiniz ? Kategorilerde her renk bulunmaktadır. İstediğiniz renkte şeker yapıp afiyetle yiyin. Mouse ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Balonları Fırlat Balonları Fırlat Sizi yok etmek isteyen düşmanlarınıza balon fırlatmanız gerekiyor. Onları yenmek için bu yolu denemeniz gerekiyor. Siz balonları isabetli atın. En az balonla en fazla hasarı vermeye çalışın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Aynı şekilleri eşleştir Aynı şekilleri eşleştir Birbirinin aynısı olan şekilleri eşleştirmeniz isteniyor. Karşınıza birçok şekilde verilmiştir. Siz aynılarını bularak yan yana getirmeniz gerekiyor. Sizi asla renkleri şaşırtmasın. Renkleri farklı olsada aynı cins olabilirler. En kısa sürede bütün hepsini yan yana getirin. Bakalım hepsini birleştirmek ne kadar zamanınızı alacak. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Aynı renk balonları patlat Aynı renk balonları patlat Birbirinin aynı rengi olan balonları patlatmanız isteniyor. Aynı 3 renk balonu yan yana getirirseniz eğer 3üde patlar. Sizin yapmanız gereken düzenlemeyi iyi yapmanızdır. Siz iyi düzün sonrasında balonlar patlar. Bir sonraki gelecek balonun renginide görebileceksiniz. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Aynı meyveler Aynı meyveler Aynı meyvelerin yan yana getirerek düşürmeniz isteniyor. Meyvelerin aynı olmasının yanında reklerininde aynı olması gerektiğini unutmayın. Mouse ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.