Kaslı kahraman

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kaslı kahraman Oyunu Oyna

Kaslı kahraman ; Vücut çalışarak inanılmaz derecede kas yapan kahramanımız ile yolda dikili olan nesnelere vurarak yok etmelisiniz. Size verilen altın toplama eşyalarını uygun yerlere yerleştirerek cisimlerin içinden çıkan altınları toplamalısınız. Oyunda tüm kontrolleri Mouse ile sağlayabilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Kaslı kahraman Oyunu 1211 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Çocuk oyunları

Kaslı kahraman Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kaslı kahraman Kaslı kahraman Vücut çalışarak inanılmaz derecede kas yapan kahramanımız ile yolda dikili olan nesnelere vurarak yok etmelisiniz. Size verilen altın toplama eşyalarını uygun yerlere yerleştirerek cisimlerin içinden çıkan altınları toplamalısınız. Oyunda tüm kontrolleri Mouse ile sağlayabilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Hızlı kahramanlar Hızlı kahramanlar Kahramanlarımız oldukça hızlı araba sürmek istiyorlar. Tabi buda sizin yardımınız ile olacaktır. Ordan seçtiğiniz yarışçıyı yöneterek birinci yapmanız gerekiyor. Dikkatli olun sakın kaza yapmayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Çılgın kahraman Çılgın kahraman Kahramanımız kaykayıyla engel tanımadan ilerlemek istiyor. Siz ona yardımcı olarak kısa sürede bitiş noktasına varmasını sağlayın. Sakın götürüpte biyere çarptırmayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.