Penaltı kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Penaltı kullanma Oyunu Oyna

Penaltı kullanma ; Penaltı kullanarak penaltıdan goller atmalısınız. Bütün atacağınız penaltılar gol olmalıdır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Penaltı kullanma Oyunu 677 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Futbol oyunları

Penaltı kullanma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Penaltı kurtar 2 Penaltı kurtar 2 Rakibiniz penaltı vuruşu yapacak ve sizinde bu vuruşu çok seri bir şekilde kurtarmanız gerekiyor. Eğer gerçekten kurtarmak istiyorsanız gözünüzü dört açın. Top nerden gelirse o tarafa uçun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Penaltı kurtar Penaltı kurtar Kaleci kalesine geçti ve atılan penaltıları kurtarmak istiyor. Onu yönlendirmeniz gerekiyor. Gol yememesi için elinizden geleni yapın. Topu nereye atarlarsa o köşeye uçun hemen. En kısa sürede penaltıların hepsini tamamlamış olun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Penaltı kullanma Penaltı kullanma Penaltı kullanarak penaltıdan goller atmalısınız. Bütün atacağınız penaltılar gol olmalıdır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.