Ateş ve su

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ateş ve su Oyunu Oyna

Ateş ve su ; Ateş ve su kral oyun farkıyla oynayacaksınız. Ateşi temsil eden çocuk, suyu temsil eden kız olacaktır. Etapları geçerek leveli geçmeniz gerekiyor. Ateş ile su, su ile ateşe girerseniz oyunu kaybedersiniz. Ateşi Yön tuşları ile Suyu W,A,S,D tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Ateş ve su Oyunu 5078 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -30 Macera oyunları

Ateş ve su Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yavru kuşların kurtuluşu Yavru kuşların kurtuluşu Küçük yavru kuşlar buzun içerisinde sıkıştı ve kurtulamıyorlar. Kurtulmaları için sizin yardımınıza ihtiyaçları vardır. Buzun üstüne sıcak su tutarak eritin. Yalnız buz eridiğinde kaynar su kuşa değerse kuş ölebilir. Yavru kuş olduğu için çok hassas olmanız lazım. Mouse ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Trafik kaosu Trafik kaosu Trafikte sıkışıp kalan arabaları kontrol ederek trafiği açman gerekiyor. Arabaları kontrol edin ve rahat bir trafik olmasını sağlayın. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Tom ve jerry Tom ve jerry Tom ve Jerry maceralı oyunlar oynamayı çok seviyor. Tom ve Jerry ile verilen görevleri tamamlayın. Mutfaktaki peynirleri Jerrynin yemesi gerekiyor. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Tır sürme Tır sürme Bu büyük tır ile arabaların kargosunu yapman gerekiyor. Tıra arabaları yükle ve gösterilen yere götürerek kargosunu gerçekleştir. Tırı Yön tuşlarıyla sürüyor, Ctrl tuşuyla arabaları tıra yüklüyorsun. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Teröristler ve polisler Teröristler ve polisler Dünyanın en çok oynanan oyunu olan ve tüm ülkelerde bilinen counter strike'ı sizler için flash oyun haline getirdik. Oyunda Counter yada Terörist takımlarından birini seçerek, düşman takıma karşı savaşıyorsunuz. Öldürdüğünüz her düşman için para kazanabilir ve bu paralar ile yeni silahlar satın alabilirsiniz. Oyunumuzu W, A, S ve D tuşları ve Mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu suna

Süper star giysi giydirme Süper star giysi giydirme Holywood star güzelini en güzel giysiler ile giydirerek güzelleştirin. En yeni ve moda giysiler ile starı güzelleştirin. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Süper rambo Süper rambo Süper rambo ile ormanda düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. Bütün düşmanlarınızı yok etmelisiniz. Süper Rambo Mouse ile silahını kullanıyor, Space tuşuyla mermi dolduruyor. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Sünger bob zorlu engel Sünger bob zorlu engel Kahramanımız arabası ile ilerlerken zorlu bir engelle karşılaşıyor. Aşamadığı bu engel içinde sizin yardımınızı bekliyor. Ona yardım ederek engeli aşmasını sağlayın. Yalnız çok dikkatli olup oyunu tamamlamanız gerekiyor. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Sünger bob traktör yarışı Sünger bob traktör yarışı Sünger Bob traktöre bindi ve traktörü ile yarış yapıyor. Sünger Bob ile bütün traktörleri aşmanız gerekiyor. Sünger Bob Yön tuşlarıyla traktörü sürüyor. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Sünger bob arabası Sünger bob arabası Sünger Bob ile araba yarışı yapacaksınız. Sünger Bob arabası çok hızlı gidiyor. Sünger Bob ve arkadaşları ile zorlu bir yarıştasınız. Bütün arkadaşlarınızı yarışta geçmelisiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.