Hapisten kaçış

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hapisten kaçış Oyunu Oyna

Hapisten kaçış ; Çılgın adam son olayından sonra hapise girdi. İçeride duramıyor ve biran önce kaçıp kurtulmak istiyor. Ona yardım ederek onu hapisten çıkarın. Kameralara ve gardiyanlara yakalanmaması gerekiyor. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Hapisten kaçış Oyunu 945 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Macera oyunları

Hapisten kaçış Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kameralardan kaçış Kameralardan kaçış Kameralı bir hapishanede kalan adam ile firar etmeniz gerekiyor. Adamı hapishaneden kaçırmanız gerekiyor. Kameralara yakalanmadan kaçmalısınız. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Hapisten kaçış Hapisten kaçış Çılgın adam son olayından sonra hapise girdi. İçeride duramıyor ve biran önce kaçıp kurtulmak istiyor. Ona yardım ederek onu hapisten çıkarın. Kameralara ve gardiyanlara yakalanmaması gerekiyor. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Dinozordan kaçış Dinozordan kaçış Mağara adamı dinozordan kaçıyor. Mağara adamını kontrol ederek kaçmayı sağlayın. Dinozor sizi yakalamaması gerekiyor. Çok hızlı olmalısınız. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.