tuzaklı yol

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

tuzaklı yol Oyunu Oyna

tuzaklı yol ; Bu tuzaklı yolları geçerek evinize gitmeniz gerekiyor. Yoldaki tuzaklar sakın sizi korkutmasın hepsini çok kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Yalnız kolaylığına güvenmeyin bazıları sizi gerçekten çok zorlayacaktır. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

tuzaklı yol Oyunu 1163 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Macera oyunları

tuzaklı yol Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

tuzaklı yol tuzaklı yol Bu tuzaklı yolları geçerek evinize gitmeniz gerekiyor. Yoldaki tuzaklar sakın sizi korkutmasın hepsini çok kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Yalnız kolaylığına güvenmeyin bazıları sizi gerçekten çok zorlayacaktır. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Engelli yollar Engelli yollar Kahramanımız engelli yollardan geçerek yukarı çıkmak istiyor. Yağmurun altında ilerlerkende biraz zorluk çekiyor sizin yardımınızı bekliyor. Siz zemini hazırlayın ve kahramanımızı yukarı çıkartın. Hızlı olun biran önce kahramanımız yukarı çıksın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Elektrik yolu Elektrik yolu Ampülün yanabilmesi için devreyi tamamlamanız gerekiyor. Bunun içinde aklınızı kullanmalısınız. Devreye hangi elemanı nasıl bağlarsanız çalışabileceğini iyi düşünmelisiniz. En kısa sürede devreyi bitirin ve ampülü yakın. Etraf çok karanlık olduğu için kimse bişey göremiyor. Mouse ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Dora engelli yollar Dora engelli yollar Güzel kız dora çantasını omzuna aldı ve okuluna gidiyor. Yalnız bisikletle gitmek istiyor. Tek sorunumuz yolda karşısına çıkan engellerdir. Kıza yardım ederek bu engelleri geçmesini sağlayın. Dikkatli olun ve hızlı olmaya çalışın. Derse geç kalmasın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Çöp adam engelli yollar Çöp adam engelli yollar Kahramanımız çöp adam bu engelli yolları aşarak ilerlemek istiyor. Biraz zor olduğu içinde sizin yardımınızı bekliyor. Ona yardımcı olarak en kısa sürede bitiş noktasına ulaştırın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.