İmparatorluk savaşı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

İmparatorluk savaşı Oyunu Oyna

İmparatorluk savaşı ; İmparatorluğunu kontrol et ve savaşarak düşmanlarını yen. En büyük imparatorluk olmak için bütün savaşları kazanman gerekiyor. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

İmparatorluk savaşı Oyunu 1041 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Savaş oyunları

İmparatorluk savaşı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Su savaşı Su savaşı Neşeli bir pazar günü aileniz ve yakın dostlarınız ile havuz sefası sürüyorsunuz. Misafirliğe gelen arkadaşlarınız her zamanki gibi size sulu şakalar yapıyorlar. Siz bu duruma önceden hazırlandığınız için su tabancanızı çıkarmalı ve eğlenceli bir savaş çıkarmalısınız. Mouse ile tabancayı kontrol edebilir, Boşluk tuşu ile su fışkırta bilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Mustapha dinazor savaşı Mustapha dinazor savaşı Mustapha yılların sevilen atari oyunları karakterleri ile dinazorlara karşı savaşıyorsunuz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Lordlar savaşı Lordlar savaşı Savaş ordusuna komuta ederek düşmanlarını yok et. Lord büyük savaşçı komutanlardır. Bütün savaşı kazanın ve ne kadar büyük bir ordu olduğunuzu gösterin. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

İmparatorluk savaşı İmparatorluk savaşı İmparatorluğunu kontrol et ve savaşarak düşmanlarını yen. En büyük imparatorluk olmak için bütün savaşları kazanman gerekiyor. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Denizaltı savaşı Denizaltı savaşı Denizaltında sizi yok etmek için çalışanlara karşılık verin. Çok hızlı olup onları durdurmanız lazım. İyi savaşıp hepsini temizleyin. Yalnız dikkatli olun size zarar gelmesin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Çocukların kar savaşı Çocukların kar savaşı Küçük çocuklar kendi aralarında kar topu savaşı yapmak istiyorlar. Sizde onlara yardım ederek yöneteceğiniz çocuğu seçip savaşa başlayın. Dikkatli olun yönettiğiniz çocuğa kar topu gelmesin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Bölge savaşı Bölge savaşı Düşmanlarınız bölgenizi bastılar. Biran önce onları bölgenizden göndermeniz gerekiyor. Yoksa sizi vurabilirler. Eğer size ateş ederlerse sizde onlara ateş edin. Dikkatli olun mermilerin önüne atlamayın. Sınırlı sayıda olan mermilerinizi dikkatli kullanın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Askerlerin savaşı Askerlerin savaşı Askeriniz ile düşmanlara karşı savaşıyorsunuz. Bütün düşmanlarınızı yok ederek başarılı bir asker olduğunuzu gösterin. Savaşçı askeri W,A,S,D tuşlarıyla kontrol ediyor ve Q,E tuşlarıyla yeni silahlar alıyorsunuz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.