Savaş timi

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Savaş timi Oyunu Oyna

Savaş timi ; Kahramanımız düşmanları ile büyük bir savaş içerisinde. Siz yöneteceğiniz savaşçıyı seçin. Elindeki güçlü silah ile bütün düşmanları nişan alarak vurun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Savaş timi Oyunu 909 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Savaş oyunları

Savaş timi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Su savaşı Su savaşı Neşeli bir pazar günü aileniz ve yakın dostlarınız ile havuz sefası sürüyorsunuz. Misafirliğe gelen arkadaşlarınız her zamanki gibi size sulu şakalar yapıyorlar. Siz bu duruma önceden hazırlandığınız için su tabancanızı çıkarmalı ve eğlenceli bir savaş çıkarmalısınız. Mouse ile tabancayı kontrol edebilir, Boşluk tuşu ile su fışkırta bilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Silahlı savaş arabası Silahlı savaş arabası Silahlı savaş arabası ile bütün düşmanlarınız ile savaşın. Düşmanlarınızı arabanız ile yenmeniz gerekiyor. Silahlı arabanızı X tuşu ile hızlandırabilir, Z tuşu ile silah kullanabilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Savaşçı robotlar Savaşçı robotlar Düşmanlarınız sizi öldürmek için üstünüze doğru geliyorlar. Onları durdurmanız gerekiyor. Askerlerinizi dağın zirvesine koyun. Güçlü askerleri seçip iyi donatmanız gerekiyor. Dağı geçtikten sonra bölgenizi çok kolay ele geçirirler. Sizde bir kenara geçip sakince bekleyin. Geldiklerinde hemen öldürün. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Savaş timi Savaş timi Kahramanımız düşmanları ile büyük bir savaş içerisinde. Siz yöneteceğiniz savaşçıyı seçin. Elindeki güçlü silah ile bütün düşmanları nişan alarak vurun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Savaş robotu Savaş robotu Savaş robotu ile düşmanlarına karşı savaşacaksın. Bütün düşman robotlarını yok etmen gerekiyor. Robotun ile savaşı kazanmalısın. Savaş robotunu W,A,S,D ile kontrol ediyor ve Ctrl tuşuyla düşmanlarına ateş ediyorsunuz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Savaş minibüsü Savaş minibüsü Bombalı minibüs ile düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. Minibüs ile düşmanlarınıza nişan alın ve onları bombalayarak patlatın. Bütün düşmanlarınızı havaya uçurmanız gerekiyor. Yön tuşlarıyla minibüsü sürebilir, X tuşuyla turbo motor açara daha hızlı olabilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Savaş Kılıçı Yap Savaş Kılıçı Yap Düşmanlarınızı yenmek istiyorsanız çok keskin bir kılıç yapmanız gerekiyor. Oyuna başladığınızda nasıl bir yöntem uygulayacağınız gösterilecektir. Bu yöntemleri uygulayarak kılıçı yapın. Hızlı olun. Tabiki dikkat etmeniz gereken bir hususta kılıcın keskinliğidir. Kılıç keskin olmalıki hemen kessin. Mouse ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Savaş bölgesi Savaş bölgesi Kahramanımız ile birlikte bu savaş alanını korumanız isteniyor. Eğer dikkatli olursanız düzgünce koruyabilrisiniz. Dikkatiniz dağıldığında düşmanlarınız bölgenize girebilir ve bölgenizi kaybedebilirsiniz. Mouse ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Savaş arenası Savaş arenası Kendine güvenenler savaş arenasına çıktı ve sizi bekliyorlar. Onlarla savaş istiyorsanız sizde saldırı ve savunma gereçlerinizi seçerek sahaya çıkın. Çok hızlı olup hepsini öldürmeniz gerekiyor. Zamana karşı yarışacaksınız. Durmayın vurabildiğiniz kadar vurun. Savaşı kazanan siz olmalısınız. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Mustapha dinazor savaşı Mustapha dinazor savaşı Mustapha yılların sevilen atari oyunları karakterleri ile dinazorlara karşı savaşıyorsunuz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.