Zombi katliamı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zombi katliamı Oyunu Oyna

Zombi katliamı ; Bütün zombileri bu oyunda temizlemeye ne dersiniz ? Artık zombilerin kökünü kazıyın. Elinizdeki güçlü silahı çok iyi kullanmanız gerekiyor. Yoksa sizin yönettiğiniz kahramanımız ölebilir. 3 hakkı bulunduğu için canı bittiğinde oyun baştan başlayacaktır. Elinizi hızlı tutup biran önce hepsini gebertin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Zombi katliamı Oyunu 907 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Savaş oyunları

Zombi katliamı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombileri uçur Zombileri uçur Hiç yerlerinde durmayan maceracı zombileri havaya uçurun. Çok dikkatli olmanız gerekiyor. Sakın size zarar gelmesin. Kısa sürede hepsinide patlatın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Zombileri öldürme Zombileri öldürme Zombiler ile savaşarak bütün zombileri yok etmeniz gerekiyor. Savaşçınız ile zombilere ataklar yaparak hepsini yok edin. Savaşçıyı 1,2,3,4,5 tuşları ile silah değişimi yaparsınız ve Yön tuşları ile hareket edebilir, Mouse ile ateş edebilirsiniz. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Zombi katliamı Zombi katliamı Bütün zombileri bu oyunda temizlemeye ne dersiniz ? Artık zombilerin kökünü kazıyın. Elinizdeki güçlü silahı çok iyi kullanmanız gerekiyor. Yoksa sizin yönettiğiniz kahramanımız ölebilir. 3 hakkı bulunduğu için canı bittiğinde oyun baştan başlayacaktır. Elinizi hızlı tutup biran önce hepsini gebertin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Sarhoş zombi Sarhoş zombi Zombileri çok içtiklerinden dolayı sarhoş oldular. Sarhoş zombiler ile maceralar sizi bekliyor. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.

Hortlak zombiler Hortlak zombiler Hortlak zombiler seninle savaşmak için geri döndüler. Hortlaklar ile savaşın ve hepsini tekrar yenin. Kral oyun farkıyla kral oyunları ekleyen kral oyun siteniz de kral oyunu sunar.